БОНУСНА ПРОГРАМА

Ми любимо наших клієнтів, і хочемо, щоб ви робили замовлення в нашому магазині з задоволенням! Для цього ми розробили програму бонусів.

 

2% від суми кожного оплаченого вами замовлення (без урахування доставки) надходить на ваш бонусний рахунок. Ви можете скористатися бонусами вже з наступним замовленням або накопичувати для подальшого використання! 1 бонус дорівнює знижці в 1 грн. Стежити за сумою накопичених бонусів можна на сторінці Мій профіль. Бонуси нараховуються протягом тижня після того, як замовлення буде вам доставлене.

 

Під час оформлення наступного замовлення можна скористатися накопиченими бонусами. Бонуси не враховуються автоматично в сумі вашого замовлення, тому під час оформлення замовлення обирайте ОФЛАЙН-ОПЛАТУ (третю опцію) та сміливо нагадуйте про них менеджеру під час підтвердження замовлення по телефону.

 

Бонусна програма доступна тільки зареєстрованим користувачам.

Щоб перейти до реєстрації натисніть на кнопку Увійти біля іконки користувача, у верхньому правому кутку сторінки.

 

УВАГА! На продукцію The Ordinary бонусна програма не поширюється в зв'язку з тим, що ми є офіційним представником DECIEM (батьківська компанія бренду), і ціна на продукцію регламентована.

 

Приємних і корисних покупок!